Kalkulator OC/AC – znajdź najtańsze ubezpieczenie!

1 year ago

Każdy właściciel samochodu, motocykla i innego pojazdu mechanicznego musi pamiętać o corocznym ubezpieczaniu swojego mienia. Użytkowanie pojazdu bez ważnego OC może mieć poważne konsekwencje, przede wszystkim finansowe. Przezorni kierowcy często decydują się na poszerzenie podstawowego wariantu o dodatkową polisę AC chroniącą przed skutkami zdarzeń losowych, w tym kradzieży. Czy kupno rozszerzonego wariantu musi oznaczać bardzo wysokie koszty? Niekoniecznie! Sprawdź, jak działa kalkulator OC/AC i zacznij oszczędzać!

Od czego uzależniona jest wysokość składki?

Wysokość składki za obowiązkowe ubezpieczenie OC i dobrowolną polisę AC nie jest stała. To, ile zapłacisz za ochronę w danym towarzystwie, zależy od wielu czynników: Twojego wieku i doświadczenia za kierownicą i miejsca zamieszkania oraz modelu i marki ubezpieczanego wozu, roku jego produkcji, mocy, pojemności silnika. Szansę na obniżenie kosztów ubezpieczenia daje bezszkodowa jazda. Każdy rok bez stłuczki na koncie oznacza dodatkowy rabat. Najwięcej za OC i AC zapłacą młodzi, niedoświadczeni kierowcy, którym nie przysługują pełne zniżki.

Kalkulator OC/AC – tanie ubezpieczenie w sieci

Kalkulator OC/AC to internetowe narzędzie pozwalające sprawnie wyliczyć składkę za ubezpieczenie komunikacyjne bez wychodzenia z domu. Aby poznać koszty ubezpieczenia w danym towarzystwie, a następnie porównać ze sobą różne oferty, wystarczy uzupełnić formularz o najważniejsze dane. Eksperci zaznaczają, że kupno polisy przez Internet może stać się źródłem niemałych oszczędności. Co ważne, dane umieszczane w formularzu są chronione, a cała procedura jest bezpieczna.

admin