Please wait, loading...

Latest Updates

big-plus
Biznes

Jak wypowiedzieć umowę o pracę?

Lis 10, 2018

Rozwiązanie zatrudnienia wiąże się z szeregiem czynności, które powinny być regulowane przez umowę i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Niezależnie od tego, czy jesteśmy pracodawcą, czy pracownikiem, warto znać wszystkie przepisy i szczegóły umowy. Jeśli nie jesteśmy pewni co do niuansów umowy przez nas podpisanej, warto udać się do takich przedsiębiorstw, jak biuro rachunkowe Katowice.

 Like
big-plus
Biznes

Właściwa ocena pracownika

Wrz 24, 2018

W każdym przedsiębiorstwie dokonywane są okresowe oceny pracowników. W zależności od stanowiska ocen takich dokonuje się w różnych okresem. Może być to kwartał, ocena półroczna lub roczna. Najważniejsze jednak, aby pracownika ocenić właściwie.

 Like
big-plus
Biznes

Kawiarnia tętniąca życiem

Cze 27, 2017

Każdy właściciel kawiarni wie, że podstawą sukcesu jest dobra kawa, ale to nie wystarczy. Najważniejsze, żeby goście czuli się w kawiarni trochę jak u siebie – żeby przychodzili na kawę niemal każdego dnia. Dlatego muszą zakochać się w danym miejscu. Poczuć jego atmosferę. Tylko do takiej kawiarni goście wpadać będą jak do domu dobrego znajomego, […]

 Like
big-plus
Biznes

Podróże służbowe – planowanie podróży

Lis 13, 2015

Podczas planowania podróży służbowej jedną z najistotniejszych zagadnień jest wybranie środka transportu. Wybór ten zależny jest zarówno od długości delegacji, tego, czy w miejscu docelowym potrzebny będzie dodatkowy sposób przemieszczania się. Nie bez znaczenia są również oczywiście ceny! Jak zaplanować podróż z głową?

 Like
big-plus
Biznes

Konferencja w hotelu

Lis 13, 2015

Coraz więcej firm decyduje się na organizację konferencji w salach hotelowych. To wygodne rozwiązanie problemu szczególnie dla tych, którzy w biurach nie dysponują odpowiednio dużymi pomieszczeniami do spotkań. Na co mogą liczyć klienci hoteli o profilu konferencyjnym?

 Like
big-plus
Biznes

Kluczowe zasady w marketingu bezpośrednim

Lut 03, 2015

Marketing bezpośredni stawia sobie bardzo jasne cele. Skupiają się one głównie na formułowaniu przekazu reklamowego w taki sposób, aby w potencjalnym kliencie wywołać bardzo konkretną reakcję. Aby ten cel osiągnąć, marketingowcy wykorzystują narzędzia marketingu bezpośredniego, skupiając się na poprawieniu efektywności prowadzonej przez siebie kampanii. Istnieje kilka prostych wskazówek, którymi marketingowiec może się posługiwać, aby osiągnąć […]

 Like