Please wait, loading...

Latest Updates

big-plus
Biznes

Zwrot podatku z Niemiec: Kluczowe kroki do odzyskania pieniędzy

maj 01, 2024

Zwrot podatku z Niemiec to proces, który może być skomplikowany, ale jednocześnie opłacalny dla osób, które miały nadpłatę podatku. W dzisiejszym artykule omówimy kluczowe kroki, które należy podjąć, aby odzyskać nadpłaconą kwotę z niemieckiego urzędu skarbowego. Sprawdzenie uprawnień do zwrotu podatku Pierwszym krokiem w procesie zwrotu podatku z Niemiec jest sprawdzenie, czy jesteś uprawniony do […]

 Like
Biznes

Prawo spółek i pomoc prawna

lis 09, 2020

Kancelaria prawna jest miejscem, gdzie otrzymamy pomoc prawną bazującą na fachowym doradztwie oraz ochronie prawnej. Na jakie wsparcie możemy liczyć w tym przypadku? Czego dotyczy prawo spółek? Gdzie szukać pomocy prawnika?

 Like
big-plus
Biznes

Fotobudka sposobem na własną firmę

mar 15, 2020

Masz już dość pracy na etacie po osiem godzin dziennie. Nudzi Cię ta monotonność i chciałbyś robić coś nowego, ale nie masz pomysłu. Poza tym boisz się ryzyka i nie chcesz stracić zainwestowanych pieniędzy. Zastanów się więc na zakupem fotobudki i wypożyczaniem jej na różnego rodzaju imprezy.

 Like
big-plus
Biznes

Jak dbać o swój samochód lepiej?

lut 28, 2020

Posiadacze samochodów zdają sobie sprawę z tego, że jest to nie tylko przyjemność, ale i wiele obowiązków. W Polsce prawo wymusza na posiadaczach pojazdów mechanicznych konkretne ubezpieczenia i badania techniczne. Co musimy wiedzieć o obowiązkowych sprawach związanych z naszym samochodem? Czy możemy podnieść nasz komfort jazdy poprzez dodatkowe badania i ubezpieczenia?

 Like
big-plus
Biznes

Wyjazd za granicę do pracy w czasie studiów – warto?

paź 30, 2019

Trzymiesięczne wakacje letnie stwarzają studentom wiele możliwości. Znaczna część osób (szczególnie tych studiujących poza miejscem swojego zamieszkania) wykorzystuje międzysemestralną przerwę od zajęć na pracę poza granicami Polski. Czy warto spędzić wakacje, pracując w Niemczech, Anglii czy w krajach skandynawskich? Sprawdź!

 Like
big-plus
Biznes

Piękny ślub i wesele pod Warszawą

wrz 05, 2019

W modzie ostatnio jest urządzanie ślubów w plenerze. Mamy tak piękne regiony w naszym kraju, że nie ma się co dziwić takim wyborom. Skoro sam ślub chcemy urządzić w plenerze, to warto wybrać od razu takie miejsce, gdzie z powodzeniem zorganizujemy wesele pod Warszawą także na świeżym powietrzu. Goście będą na nim na pewno się doskonale bawić.

 Like
big-plus
Biznes

Proces outsourcingu

sie 09, 2019

Przedsiębiorstwa rozwijające się w szybki sposób często korzystają z outsourcingu, czyli zasobów źródeł zewnętrznych. Takie działanie ma na celu obniżenie kosztów oraz zwiększenie jakości świadczonych usług.

 Like
big-plus
Biznes

Rozwód czy separacja?

lip 22, 2019

Rozpad pożycia małżeńskiego nie zawsze kończy się rozwodem. Znaczna część par w pierwszej kolejności decyduje się na separację. Czym różni się rozwód od separacji? Sprawdź!

 Like
big-plus
Biznes

Jak wypowiedzieć umowę o pracę?

lis 10, 2018

Rozwiązanie zatrudnienia wiąże się z szeregiem czynności, które powinny być regulowane przez umowę i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Niezależnie od tego, czy jesteśmy pracodawcą, czy pracownikiem, warto znać wszystkie przepisy i szczegóły umowy. Jeśli nie jesteśmy pewni co do niuansów umowy przez nas podpisanej, warto udać się do takich przedsiębiorstw, jak biuro rachunkowe Katowice.

 Like
ebox.pl live url https://imerp.pl/konsola-waska-15-cm-maly-mebel-z-wielkimi-mozliwosciami/