Zaplanuj wczasy w Bukowinie!

6 years ago

Bukowina Tatrzańska to jedno z najbardziej urokliwych miejsc na Podhalu. Roztacza się stąd wspaniała panorama na Tatry, a olbrzymia ilość pensjonatów i hoteli bez trudu pozwoli nam na znalezienie idealnego miejsca wypoczynkowego dla siebie. Jak zaplanować wczasy w tym mieście? O czym musimy pamiętać?

Przede wszystkim: noclegi!

Szukanie noclegu tuż przed zaplanowanymi wczasami jest bardzo ryzykowne – jeśli wybieramy się do popularnej miejscowości w górach możemy niemile się rozczarować i stwierdzić, że miejsc już po prostu nie ma. Najlepszym rozwiązaniem jest szukanie miejsc noclegowych na kilka tygodni, a nawet 2-3 miesiące przed planowanym urlopem. Noclegi przy stoku w Bukowinie mogą okazać się najlepszym rozwiązaniem podczas planowania wczasów w okresie ferii zimowych. W czasie urlopu letniego szukajmy pensjonatów położonych z dala od głównych dróg – dzięki temu zapewnimy sobie spokój i ciszę. Jednym z ciekawszych pensjonatów w Bukowinie jest Willa Majerczyk – o jej ofercie poczytamy na stronie internetowej willamajerczyk.com.

Jak zaplanować czas w Bukowinie?

Bukowina Tatrzańska to idealne miejsce do wypoczynku zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi. Olbrzymia ilość restauracji i kawiarni sprawia, że bez trudu znajdziemy coś dla siebie. Warto także zainteresować się licznymi szlakami pieszymi w pobliżu miasta: poprowadzą nas one poprzez wzgórza i pokażą najwspanialsze panoramy Podhala.

admin