Zamiast fotografa na weselu

6 years ago

Przygotowanie ślubu i wesela to napięty czas przygotowań, planowania i co za tym idzie – wydatków. Sala, wesele, zespół muzyczny to tylko wierzchołek góry lodowej złożonej z opłat, które musimy ponieść, przygotowując się na najważniejszy dzień w życiu każdej pary. Jeśli dokładnie policzymy, ile łącznie  zapłacimy za zaproszenia, dekoracje, samochód, noclegi dla gości, alkohol i inne, nawet drobne rzeczy szybko okaże się, że finalny koszt ślubu i wesela może zjeżyć włos na głowie. Gdzie szukać oszczędności, organizując ślub?

Ręczna robota

Moda na decoupage i ręcznie zdobione zaproszenia stwarza najlepszą sposobność na zaoszczędzenie kilku groszy przed ślubem. Własnoręczne przygotowanie zaproszeń to wielka frajda i zabawa! Goście na pewno docenią wkład i trud pary młodej, która od serca przygotowała stylowe zaproszenia. Osobom, którym brakuje zdolności manualnych, z pewnością pomoże siostra czy szwagierka, która lubuje się w ręcznych robótkach.

Zamiast kamerzysty

Kamerowanie wesel już dawno odeszło do lamusa. Kamerzysta kręcący się wokół gości weselnych krępuje gości i zniechęca do szaleństwa na parkiecie. Ponadto, film z wesela przeważnie odtwarzany jest raz w życiu, a potem jedynie zbiera kurz na półce. Dużo bardziej nastrojową i romantyczną pamiątką z wesela są zdjęcia. Na stronie https://www.cewe-fotoksiazka.pl/ dostępne są specjalne, przejrzyste programy, które pomogą stworzyć własną, spersonalizowaną fotoksiążkę. Fotoksiążka ślubna stworzona według własnej inwencji to świetna alternatywa dla kosztownych albumów oferowanych przez fotografów. Wysoka jakość zdjęć i multum opcji do wyboru pozwala na zaprojektowanie profesjonalnej i niezwykle efektowej pamiątki.

Wyprzedaże

Jesień to czas, kiedy ślubne szaleństwo powoli się uspokaja. Większość salonów sukien ślubnych obniża wtedy ceny swoich produktów. Zakup sukni ślubnej warto zaplanować właśnie na ten czas, aby zaoszczędzić niemałą sumkę!

 

 

 

 

admin