Spotkania biznesowe poza miastem – jak je zorganizować?

6 years ago

Spotkania biznesowe to dobra opcja na poznanie potencjalnych partnerów biznesowych, jak również na przedstawienie swojej ofert kontrahentom. Minęły czasy, kiedy organizowano je w ciasnych gabinetach czy biurach. Dzisiaj w dobrym tonie jest zaprosić partnera biznesowego na obiad lub kolacje do miejsca, które pozwoli na swobodną rozmowę na neutralnym gruncie.

Hotel z dala od miasta

Najlepszym rozwiązaniem związanym z organizacją spotkania biznesowego jest znalezienie hotelu z dala od miasta, najlepiej w otoczeniu jezior, drzew. Okazuje się, że nie musimy jechać daleko od Warszawy w poszukiwaniu takich miejsc – wystarczy zajrzeć nad Zalew Zegrzyński! Malowniczo położony Lawenda Park Hotel to idealne miejsce na wypoczynek i spotkania biznesowe! O ofercie poczytamy na stronie jachranka.pl. Co zapewnią nam managerowie hotelu?

Prywatne sale konferencyjne, doskonała kuchnia, cisza, spokój…

W hotelu znajdziemy przede wszystkim sale konferencyjne nad Zegrzem – przygotowane na przyjęcie kilku, kilkunastu czy kilkudziesięciu osób. Jako goście hotelu możemy również korzystać z restauracji czy bistro – znajdziemy tam doskonałe dania obiadowe, ale również desery czy przekąski, kawy, herbaty. Spotkanie może odbyć się także na dużym tarasie, skąd rozpościera się piękny widok na jezioro. W takich warunkach każde spotkanie biznesowe z pewnością się uda!

 

admin