Szybkie wypady nad morze – czy to w ogóle ma sens?

6 years ago

Też tak masz, że czasami budzisz się rano i masz ochotę zrobić coś szalonego i spontanicznego, jak na przykład tatuaż, kurs na pilota samolotu czy jazdę przez kilka godzin samochodem tylko po to, żeby bosymi stopami mc poczuć piasek? Jeśli tak właśnie czasami masz, weekend nad morzem to w zasadzie jedna z realniejszych rzeczy, które możesz zrealizować w zasadzie kiedy tylko chcesz.

Wycieczka nie musi być droga

To, że planujesz wyjechać na weekend nad morze właśnie nad morze wcale nie musi oznaczać, że trzeba dużo zapłacić za tego typu wyjazd. Wybieraj mniejsze miejscowości, ponieważ będą tańsze pod każdym względem, czy to zakwaterowania, czy to wyżywienia. Nie musisz również na siłę wybierać przejażdżki samochodem, dotrzesz tam równie dobrze pociągiem czy autobusem dalekobieżnym. Wybieraj niedrogie zakwaterowania, chyba, że akurat w tej kwestii chcesz nieco zaszaleć.

Rewal perełka nadmorska

Noclegi – Rewal wie, jak ci dogodzić. Nawet w małych miejscowościach możesz znaleźć perełki, jeśli chodzi o zakwaterowanie oraz oferowane warunki – malutkie miejscowości mogą poszczycić się świetnie przygotowanymi na przyjazd turystów pensjonatami, w których znajdziesz nie tylko świetne pokoje, ale także na przykład zabiegi pielęgnacyjne czy relaksujące masaże.

admin