Czy wakacje z dzieciakami muszą być drogie?

6 years ago

Wcale nie muszą być, jeśli tylko ruszysz głową i znajdziesz alternatywę dla wyjazdów w środku sezonu do największych ośrodków turystycznych w kraju, nie wspominając o tych zagranicznych. Jeśli chcesz gdzieś pojechać, a jednocześnie nieco zaoszczędzić, nie wybieraj Disneylandu, ale raczej wakacje w górach – oczywiście najlepiej polskich, ponieważ będą najlepiej się do tego nadawały.

Niekoniecznie w sezonie

Utarło się, że na wakacje koniecznie trzeba jeździć wtedy, kiedy jeżdżą wszyscy. Najlepiej dla naszego budżetu będzie wybierać terminy przed lub po sezonie – jeśli chodzi o takie miejsca, jak Karpacz, termin nie ma większego znaczenia, ponieważ większość atrakcji dostępnych jest przez cały rok. Wystarczy jedynie wybrać odpowiednie miejsce na nocleg – i gotowe.

Jakie miejsca noclegowe będą najtańsze?

Oczywiście te proponowane przez prywatne osoby, a więc tak zwane kwatery. Tutaj można oczekiwać cen nawet rzędu jedynie piętnastu złotych za osobę. Najlepsze noclegi w Karpaczu znajdziesz jednak w przytulnych górskich pensjonatach, oferujących nie tylko atrakcyjne ceny, ale również niesamowitą, górską atmosferę, jakich nie znajdziesz w innych miejscach, takich jak na przykład nawet dobre hotele.

admin