Stylowy dom na święta

6 years ago

Coraz mroźniejsza temperatura, długie, nastrojowe wieczory i znane, świąteczne hity niosące się w eterze to znak, że wielkimi krokami zbliża się to, na co czekamy cały rok – Boże Narodzenie! Zanim na niebie zaświeci pierwsza gwiazdka i cała rodzina zasiądzie przy wspólnym stole, zadbaj o to, aby w Twoim domu zagościła ciepła, świąteczna atmosfera. Jakie dekoracje pomogą Ci uzyskać pożądany efekt? Sprawdź!

Święta? Naturalnie!

Sztuczne, plastikowe drzewka lepiej zostawić w piwnicy lub na strychu. W nowoczesnych aranżacjach coraz mocniej akcentuje się rolę naturalnych i ekologicznych materiałów.  Świerk w dużej, glinianej doniczce, przystrojony drewnianymi i papierowymi zawieszkami w jednolitym kolorze to hit lansowany przez dekoratorów wnętrz na całym świecie. Żywa choinka będzie nie tylko pięknie się prezentowała, ale również wypełni salon świeżym zapachem lasu.

Modnym i stylowym akcentem będzie okazała, zawieszona nad stołem gałązka udekorowana bombkami. Ciekawy efekt uzyskasz, jeśli zielone gałązki oprószysz lekko sztucznym śniegiem w sprayu.

Rozświetlony ogród

Moda na ozdabianie posesji z roku na rok przybiera na sile i coraz mocniej zadamawia się na naszym podwórku. Dekoracje świąteczne do ogrodu w postaci wolnostojących, okazałych figur, neony obwieszczające przechodniom życzenia „Wesołych Świąt” czy migoczące kurtyny świetlne to tylko część z bogatego asortymentu, jaki mają nam do zaoferowania sklepy. Szukając niebanalnych ozdób do ogrodu, warto sprawdzić ofertę sklepów z wyposażeniem outdoorowym. W sezonie jesienno-zimowym meble ogrodowe dostępne są w wyjątkowo niskich, wyprzedażowych cenach, a półki zapełniają się oryginalnymi akcesoriami świątecznymi do domu i ogrodu.

 

admin