Sposoby na problemy w związku

8 years ago

Wieloletnie związki często borykają się z problemem znudzenia czy wręcz oziębłością, szczególnie w sferach prywatnych. Winę za to ponosi przede wszystkim brak czasu i rutyna: brak czasu dla siebie, duża ilość pracy oraz zmęczenie.

Ważne jest jednak, aby skutecznie walczyć o związek i stale dawać dowody tego, że druga osoba jest nam szczególnie bliska. Nie jest konieczne kupowanie kwiatów, biżuterii czy drogich gadżetów. Ważne są słowa i drobne, codzienne gesty. Warto również spędzać więcej czasu razem: podczas spacerów, wyjść do kina czy teatru. Wspólnie spędzony czas powinien być wolny od trosk i zmartwień.

Wspólne wakacje

Sposobem na problemy związkowe może okazać się wspólny wyjazd we dwoje. W taką podróż nie zabieramy dzieci, pozostawiając je pod opieką dziadków czy innej bliskiej rodziny. Pary w czasie podróży mają okazję przedyskutować wszystkie problemy oraz skupić się na sobie i swoich oczekiwaniach. Podróż może być związana z nocowaniem w wysokiej klasy hotelu lub też romantyczną kolacją we dwoje. Istotne jest, aby obie strony mogły zrozumieć potrzeby i oczekiwania drugiej strony. Może dobrym pomysłem okażę się SPA we dwoje?

Bielizna na specjalne okazje!

Jeśli ochłodzenie w związku dotyczy sfer intymnych warto skorzystać z możliwości jakie dają liczne kostiumy i zabawki erotyczne.

Ciekawą formą rozgrzania temperatury w związku i w sypialni jest bodystocking, czyli wykorzystanie niezwykle delikatnych, nylonowych kostiumów dedykowanych paniom. Ze względu na ich półprzezroczystą strukturę bielizna ta jest niezwykle ponętna i z pewnością rozbudzi fantazję niejednego mężczyzny. Panie z pewnością ucieszy fakt, że bielizna ta nie będzie krępować ruchów i pozwoli na wygodę. Bielizna wykonana w całości z nylonu może posiadać dodatkowe ozdoby, takie jak hafty czy motywy florystyczne. Bodystocking to jeden z oryginalniejszych pomysłów na wspólny wieczór.

Poza strojami zaliczanymi do bodystocking również panowie mogą poszukać oryginalnych przebrań, które sprawdzą się w alkowie. W sklepach internetowych specjalizujących się w przebraniach dla osób dorosłych znaleźć można stroje policjantów, strażaków i inne, które bez wątpienia wprowadzą powiew świeżości w związku.

Aby w sypialni zapanował romantyczny nastrój, warto także postawić na świece, kadzidełka oraz kwiaty. Z pewnością pozwolą zbudować atmosferę.

admin