Skrzynki na piwo

6 years ago

Przechowywanie i transport butelek z piwem, powinien odbywać się z dość dużą delikatnością, by nic się nie zbiło i nie przyniosło strat. Sposobem na to stać się mogą odpowiednie skrzynki, do których będzie można wkładać piwo.

Skrzynki na butelki

Takie, w których przewozi się i efektywnie magazynuje piwo (ale także inne napoje), są przede wszystkim plastikowe. Wybór skrzynki na butelki to dość ważna decyzja firmy, a jej podjęcie wymaga uwzględnienia różnych parametrów. Skrzynki powinny być zaprojektowane w taki sposób, by zawsze ułatwiać transport wszystkich produktów, w jak najbezpieczniejszy sposób. Skrzynki na piwo i napoje butelkowe muszą charakteryzować się bardzo wysoką jakością wykonania – dzięki temu będą ochroną przed nieumyślnym uszkodzeniem butelek. Najpopularniejsze są obecnie skrzynki plastikowe, gdyż są one niezwykle wytrzymałe, a jednocześnie lekkie – co ułatwia transport. Ich dużą zaletą jest także to, że są one tanie. Bardzo łatwo można je też utrzymać w idealnej czystości. Wiadomo, że skrzynka piwa waży dość dużo, dlatego najbardziej odpowiednie do przenoszenia butelek są te z dużymi, bocznymi wycięciami – można je łatwo złapać i przenieść. Ta duża przestrzeń poprawia także widoczność butelek. Obecnie na rynku znaleźć można kilka rodzajów skrzynek – tak, by można było je dopasować do potrzeb konkretnych firm i wymagań określonych napojów. Atrakcyjne wizualnie skrzynki pomogą podkreślić wizerunek danej marki w sklepie.

Jakie są zalety i wady plastikowych skrzynek?

Plastikowym skrzynkom na piwo rzadko, ale czasami zdarza się pękać. Niestety nie da się tego naprawić i wtedy skrzynka piwa jest do wymiany na nową. Skrzynki te są również trochę droższe niż drewniane, ale równoważy to ich nowatorski design. O wiele lepiej wyglądają bowiem na sklepowych wystawach. Do zalet skrzynek plastikowych należy to, że są wyborem ekonomicznym i ekologicznym. Można je w 100% przetworzyć – nawet te zniszczone i połamane. Do tego, skrzynki te charakteryzują się również bardzo długą żywotnością – nawet do dziesięciu lat, oraz niezwykłą odpornością na różnego rodzaju chemikalia, takie jak na przykład zasady czy kwasy. Takie skrzynki na piwo są wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Jak już było wspomniane wyżej: są lekkie, łatwe w transporcie, nie wymagają także noszenia rękawiczek (nie ma w nich bowiem gwoździ i drzazg). Ponadto, pozwalają one na łatwy transport wózkami widłowymi: skrzynkami można manewrować praktycznie z każdej strony. Takich plastikowych skrzynek można używać w każdych warunkach klimatycznych, do tego zawsze zajmują niewiele, bo mają konstrukcję gniazdową.

admin