Piękny ślub i wesele pod Warszawą

4 years ago

W modzie ostatnio jest urządzanie ślubów w plenerze. Mamy tak piękne regiony w naszym kraju, że nie ma się co dziwić takim wyborom. Skoro sam ślub chcemy urządzić w plenerze, to warto wybrać od razu takie miejsce, gdzie z powodzeniem zorganizujemy wesele pod Warszawą także na świeżym powietrzu. Goście będą na nim na pewno się doskonale bawić.

W ogrodzie, pośród drzew, czyli wesele pod Warszawą

Efektywnie taki ślub i wesele pod Warszawą w plenerze będzie wyglądać w ogrodzie obok eleganckiego pałacu. W okolicy stolicy naszego kraju znaleźć można takie pałace i pałacyki szczycące się swoimi zadbanymi ogrodami, gdzie z powodzeniem można ustawić stanowisko dla urzędnika cywilnego. Niestety, ale prawo kanoniczne zabrania urządzania takiej uroczystości poza konsekrowanym budynkiem. Na świeżym powietrzu pozostaje nam tylko zorganizowanie takiej uroczystości cywilnej, która również ma bardzo piękna oprawę.

Kaprysy pogody

Nawet latem pogoda potrafi być kapryśna, dlatego planując plenerowe wesele pod Warszawą warto sprawdzić, czy organizator ma odpowiednie zabezpieczenie w razie niepogody w postaci namiotu. Są takie specjalne namioty weselne z odpowiednią klimatyzacją, który można szybko rozłożyć i można się pod nim bawić do białego rana, nawet jeżeli na dworze pada deszcz. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które stosowane jest w wielu miejscach organizujących wesela na dworze. W takich namiotach można schować jedzenie przed szkodnikami i insektami, nawet wtedy kiedy na dworze jest piękna pogoda.

admin