Nowoczesna tarasola na naszym tarasie

5 years ago

Współcześnie zaaranżowanie tarasu nie powinno być dla nas żadnym wyzwaniem – w sklepach internetowych i stacjonarnych znajdziemy wiele interesujących mebli ogrodowych i dodatków, które pozwolą na stworzenie przestrzeni idealnej. Same meble to jednak nie wszystko – jeśli planujemy wykorzystać ostatnie, ciepłe dni roku, warto zastanowić się nad nowoczesnym zadaszeniem tarasu.

 

Tarasola – dlaczego tak wiele osób ją wybiera?

Tarasola wydaje się być najlepszym wyborem, kiedy poszukujemy metody na zadaszenie całego tarasu, a jednocześnie pragniemy zadbać o jego estetykę. Nowoczesne tarasole ze sklepu tarasola.pl łączą wysoką funkcjonalność oraz elegancję. Wśród licznych modeli możemy wybierać tarasole idealne na taras, wznoszone przy ścianie domu, jak i tarasole wolnostojące, odpowiedni do zadaszenia wybranego miejsca w ogrodzie.

Tarasola dedykowana na taras wznoszona jest na profilach aluminiowych malowanych proszkowo. Taka konstrukcja nie wymaga zezwolenia budowlanego, a jej wzniesienie nie zajmie wiele czasu. Ważne jest również to, że producent zapewnia wiele możliwości kolorystycznych związanych z profilami, przez co możliwe jest idealne dopasowanie jej do kolorystyki panującej na tarasie.

 

Zadaszenie tworzone z dużą precyzją

Najważniejszym elementem tarasoli sąoczywiście dachy. Te tworzone są najczęściej z trzech warstw tkanin poliestrowych, wzmocnionych dodatkowo warstwą poliuretanu. Zadaszenie jest rozkładane automatycznie przy pomocy dedykowanego pilota. To znacząco ułatwia jego użytkowanie. Dachy są zabezpieczone przed wnikaniem brudu, a system odprowadzania wody pozwala na zachowanie ich pełnej wodoodporności. Poza dachami materiałowymi warto także zwrócić uwagę na zadaszenia lamelowe, wykonane z aluminiowych profili.

Jako elementy dodatkowe możemy wybrać panele boczne z przezroczystego tworzywa – będą one skutecznie chronić nas przed podmuchami wiatru.

admin