Kalendarze – idealny pomysł na prezent

8 years ago

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia dla wielu są problematyczne, gdyż nie wiedzą, jaki prezent sprawić swoim bliskim.

Kiedy mamy problem z określeniem, co może ucieszyć naszych przyjaciół czy rodzinę, warto postawić na prezenty uniwersalne i funkcjonalne, które przydadzą się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Takim prezentem mogą być kalendarze książkowe.

Kalendarz zawsze pod ręką

Kalendarze książkowe tworzone są z niezwykłą dbałością o detale. Forma książkowa pozwala na ich przechowywanie w torebce, plecaku czy aktówce. Nie zabierają wiele miejsca, stanowią doskonałe uzupełnienie codziennej wyprawki zarówno do pracy, jak i szkoły. Kalendarze tworzone są w taki sposób, aby stanowiły terminarze oraz notatniki w jednym. Jest to możliwe dzięki poświęceniu każdej strony kartek na jeden konkretny dzień roku, dając jednocześnie wiele miejsca na tworzenie własnych zapisków.

Kalendarze tego typu posiadają również dodatkowo niewielki kalendarz roczny, umieszczony na jednej stronie. Dzięki temu posiadacz ma szybki wgląd w daty, bez konieczności wertowania kolejnych kartek. Na końcu kalendarza często umieszcza się również adresownik. Kalendarze posiadają elastyczne zakładki, aby zaznaczyć dany dzień miesiąca.

admin