Fotobudka i jej bohater drugoplanowy – tło

4 years ago

Wybierz gadżet, stań na tle i… Odliczaj, a zdjęcie zrobi się samo i zadziwi Cię efektem, z którego z pewnością się uśmiejesz. Zaproś znajomych, a będzie jeszcze weselej. Tak mniej więcej może brzmieć regulamin korzystania z fotobudki, czyli urządzenia, które stanąć może wszędzie, niosąc z sobą tylko dobrą dawkę rozrywki. Na czym polega fenomen?

Wszędobylska fotobudka

Wszędzie, gdzie pojawia się duża grupa ludzi, gromadzących się w celu szkolenia, wesela, studniówki lub innego eventu, może stanąć kabina, która pstryknie parę, zabawnych fotek i od razu odmieni charakter imprezy. Fotobudka to nowy wymiar atrakcji, fundowany zebranym i ich integracji. Mimo, że może być już znana, to nigdy nie stanie się opatrzona, a każdy chętnie zrobi sobie zabawną fotkę z przyjaciółmi nie raz, ani nie dwa.

Nowości w fotokabinach, czyli drugi plan ma znaczenie

Aby lepiej dopasować usługi kabin do okoliczności imprezy, nowatorskim rozwiązaniem stały się wolnostojące fotobudki Green Screen, które niczym magiczne pudło iluzjonisty, zmieniają rzeczywistość, a dokładnie tło, widoczne na zdjęciu. Wbrew pozorom od niego wiele zależy. W zależności od tego, czy charakter imprezy, to sielski obrazek z kreacją w stylu boho, lub też mroczna impreza pod wezwaniem Draculi, tło fotobudki może zostać dopasowane do potrzeb. Goście zatem mogą pozować, mając na drugim planie nietoperze, albo malownicze, wiosenne krajobrazy, kwiecistej łąki. Fotobudka cena i jej urozmaicenie idą jednak w parze i zamawiając tę nowinkę technologiczną, należy się liczyć z kosztami.

3…2…1… I ciach !

Nie ma jednak złudzeń, że tam, gdzie fotobudka cena jest mniej istotna, ponieważ liczy się efekt widoczny na wydrukowanych obrazkach. A te zawsze przedstawiają uśmiechniętych ludzi, którzy bawią się niecodziennymi przebraniami, nawet przez kilka sekund migawek. W tym bowiem tkwi największe czerpanie radości z zabawy. Aby zachować nietuzinkową serię zdjęć, najlepiej na każdym z nich pojawić się w innym przebraniu. Mając na to kilka sekund, często zmianom garderoby towarzyszy „kupa śmiechu”, która zazwyczaj zostaje uwidoczniona na fotkach.

Inwestycja organizatorów imprez w fotobudkę zawsze okazuje się trafiona, co widać po sznureczku gości, oczekujących na swoją kolej przez wejściem do kabiny. Nie ma znaczenia, gdzie fotobudka zostanie postawiona i w jakich okolicznościach. Pewnym jest, że zawsze wzbudzi zainteresowanie. Uśmiech uwieczniony na zdjęciach jest zawsze szczery, bo towarzyszy mu dobra, niczym dziecięca zabawa. I w tym właśnie tkwi fenomen tego urządzenia.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://smove.pl/ – fotobudka cena

admin