Zaprojektuj tarasy ogrodowe zgodnie z własnymi potrzebami

Zaprojektuj tarasy ogrodowe zgodnie z własnymi potrzebami

5 years ago

Taras to idealne miejsce na odpoczynek, relaks, pracę czy podawanie posiłków, które spożywać będziemy w gronie osób nam bliskich. Ta dodatkowa przestrzeń stanie się jednym z ulubionych miejsc w okresie wiosny, lata i wczesnej jesieni. Aby móc w pełni korzystać z jej uroków niezbędne jest zakupienie odpowiednich mebli i dodatków. Gdzie szukać i co wybierać?

Znajdź idealne meble tarasowe i ciesz się nimi przez lata!

Znalezienie idealnych mebli nie jest dzisiaj już takie trudne jak dawniej – do dyspozycji mamy propozycje znanych producentów, którzy zaproponują nam nie tylko meble eleganckie, ale przede wszystkim: niezwykle trwałe. Jak to możliwe?

O produkcji nowoczesnych mebli ogrodowych wykorzystywane są tworzywa o bardzo wysokiej jakości i odporności na uszkodzenia. Tworzywa takie jak aluminium i technorattan zabezpieczono przed wnikaniem wilgoci, działaniem wysokich i niskich temperatur, promieniowaniem UV. Tworzywa są także nieporowate, co oznacza, że brud i wilgoć nie wnikają do środka tworzywa. Czyszczenie takiej powierzchni jest proste!

Idealny mebel posiada aluminiowy stelaż – materiał ten jest lekki, co przekłada się na szybkie i bezproblemowe przestawianie mebli. Druga istotna cecha to fakt, że jest ono malowane proszkowo – dzięki temu nie pojawiają się ogniska rdzy. Aluminium może być także materiałem wykończeniowym – takie meble zyskują bardzo nowoczesny design.

Technorattan dla miłośników klasyki

Tarasy ogrodowe najprościej będzie nam urozmaicić poprzez wybranie mebli technorattanowych. Dawniej technorattan miał imitować klasyczny rotang, dzisiaj jest on tworzywem bardzo chętnie wybieranym głównie ze względu na swoje parametry. Technorattan pozwala na tworzenie kolekcji o bardzo klasycznych kształtach, jak i innowacyjne meble, takie jak fotele wiszące. W kolekcjach znajdziemy sofy narożne technorattanowe, fotele, krzesła, stoły, stoliki kawowe i wiele innych.

admin