Telematyka DBK dla przedsiębiorców

1 year ago

Telematyczne systemy są z przedsiębiorcami zarządzającymi firmami przewozowymi od dłuższego czasu. Dzięki nim wielu kierowników firm TSL jak i ich pracowników uzyskało wiele cennych bonusów. Jedną z najlepszych telematyk na rynku jest oprogramowanie Dbkfleetmanagement. To telematyka DBK, która zasłynęła jako jedna z najlepiej przystosowanych w branży. Co kryje w sobie ten system telematyczny i dlaczego warto w niego zainwestować?

System telematyczny dla firmy przewozowej

 

Od jakiegoś czasu systemy telematyczne szturmem wdarły się do biznesu przewozowego. Nie ma się co dziwić, że większość przedsiębiorców chce uzyskać lepsze wyniki czy to na tle finansowym czy jeżeli chodzi o bezpieczeństwo swoich aut. Tak się składa, że telematyka DBK jaką jest Dbkfleetmanagement potrafi połączyć te dwie cechy tworząc niesamowity system operacyjny dla całej floty.

Wydatki w firmach przewozowych rosną z roku na rok. Z tego tytułu coraz większa ilość firm stara się ciąć koszty aby utrzymać się na biznesowej powierzchni. Wraz z telematyką takie postępowanie jest o wiele prostsze! Raporty spalania paliwa, analizowanie stanu technicznego pojazdów czy dbanie o każdy szczegół umów aby uniknąć kar finansowych to tylko jedne z wielu zalet, które daje Dbkfleetmanagement. Oprócz zadbania o finanse dba również o bezpieczeństwo kierowców, samochodów ciężarowych i przewożonego towaru. Z tego tytułu przedsiębiorca może spać spokojnie nie bojąc się o to, że jego ciężarówka z przewożonym towarem zostanie uprowadzona. Niestety brzmi to dość abstrakcyjnie, jednak taka sytuacja zdarzała się już wielokrotnie!

Dbkfleetmanagement – funkcjonalna aplikacja na telefon

 

System operacyjny Dbkfleetmanagement jest możliwy do pobrania w postaci intuicyjnej aplikacji na telefon. Dzięki niej każdy przedsiębiorca może kontrolować swoją firmę w najróżniejszych miejscach wcale nie będąc w jej lokalizacji. Aplikacja jest dostępna do pobrania na system operacyjny Android bądź iOS sprawiając, że aktualnie praktycznie każdy użytkownik smartfona może ją pobrać.

admin