Please wait, loading...

Latest Updates

big-plus
Zdrowie i Uroda

Jak dbać o włosy kręcone?

lip 08, 2019

Osoby z kręconymi włosami powinny szczególnie ostrożnie myć włosy, kończąc zabieg polaniem pasm strumieniem chłodnej wody, która zamknie łuski. Kręcone włosy są szczególnie narażone na uszkodzenia mechaniczne, dlatego należy bardzo ostrożnie odsączyć nadmiar wody w taki sposób, aby unikać tarcia włosów o ręcznik. Do rozczesania kręconych włosów zaleca się używać grzebienia z szeroko rozstawionymi zębami. Najlepiej sprawdzą się modele wykonane z drewna lub innych materiałów zapobiegających elektryzowaniu.

 Like
big-plus
Ciekawe

Jak zadbać o włosy, żeby nie wypadały?

wrz 13, 2017

Piękne i lśniące włosy to marzenie chyba każdej kobiety. Niestety, zdarzają się sytuacje, w których następuje ich nasilone wypadanie. Czujemy się wówczas niekomfortowo i nasze złe samopoczucie może negatywnie wpłynąć na otoczenie. Jeśli nie chcemy zażywać żadnych suplementów diety, pozostają nam domowe sposoby. Co należy robić, aby skutecznie wzmocnić osłabione włosy?

 Like
https://dowiedz-sie.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-nowa-era-na-twoim-tarasie/ zobacz https://infowiesci.com.pl/stolik-pomocniczy-do-kanapy-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdego-salonu/