Stół i krzesła ogrodowe na naszych tarasach

4 years ago

Nowoczesny stół i krzesła ogrodowe pozwolą nam korzystać z piękna wiosny i lata na świeżym powietrzu! Nie trzeba wiele, aby przydomowa przestrzeń całkowicie zmieniła się w miejsce wypoczynkowe. Jakie rozwiązania i produkty oferują nam dzisiaj topowi producenci?

Designerski stół i krzesła ogrodowe blisko domu

Szukając inspiracji na ciekawe miejsce wypoczynkowe blisko domu warto wybrać stół i krzesła ogrodowe o nietuzinkowym designie. Doskonale wpisują się w ten trend krzesła, których siedzisko i oparcie wypełniono trwałą i grubą polipropylenową. Liny mocowane są na aluminiowym stelażu, nie naciągają się, są zabezpieczone przed wnikaniem brudu i wilgoci. Lekkie stelaże aluminiowe malowane są proszkowo, przez co mebel nie jest narażony na działanie wilgoci i pojawianie się ognisk rdzy. Uzupełnieniem nowoczesnych krzeseł może być stół o okrągłym blacie wykonanym z połączenia tworzyw syntetycznych i cementu. Na takim blacie bez obaw możemy kłaść gorące kubki czy półmiski.

Stół i krzesła ogrodowe z technorattanu

Zestawy technorattanowe są jednymi z najchętniej wybieranych – stół i krzesła ogrodowe z tego materiału odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia, działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Stół i krzesła ogrodowe z technorattanu sprawdzą się wszędzie, gdzie będziemy szukać komfortu i wygody. Lekkie i wygodne krzesła posiadają wierzch wykonany z plecionki syntetycznej o nieporowatej strukturze. Ten rodzaj materiału nie jest podatny na wnikanie kurzu, wilgoci, a jego czyszczenie nie sprawia żadnego problemu. Uzupełnieniem miejsca wypoczynkowego niech będzie stolik technorattanowy kawowy. Meble technorattanowe są wybierane nie tylko do prywatnych ogrodów czy na tarasy, ale również do restauracji i kawiarni, które w okresie letnim otwierają swoje ogródki dla gości.

 

admin