Spotkania biznesowe w neutralnym miejscu

6 years ago

Coraz więcej firm i samych biznesmenów dba o to, aby wszelkie zaplanowanie spotkania z potencjalnymi kontrahentami odbywały się poza biurami czy placówkami firm. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że neutralne miejsce jest znacznie lepszą przestrzenią do prowadzenia rozmów biznesowych, a żadna ze stron nie odczuwa presji. Jakie miejsce na takie spotkanie wybrać?

Kawiarnia w centrum miasta?

Większość osób planujących spotkanie biznesowe wybiera restaurację lub kawiarnię w centrum miasta. Wybór miejsca nie może być przypadkowy: w zależności od poziomu spotkania wybierane są eleganckie kawiarnie lub restauracje. Musimy być jednak świadomi, że decydując się na miejsce w centrum miasta będziemy narażeni nie tylko na korki, ale również na hałas i gwar. Zdecydowanie lepszym miejscem okaże się hotel poza miastem. Jakie miejsce wybrać?

Ustronne miejsce dla firm z Warszawy

Jednym z najlepszych miejsc na spotkania z kontrahentami jest bez wątpienia Lawenda Park Hotel, położona niedaleko Warszawy. Hotel oferuje sale konferencyjne w Jachrance, ale również wyborną kuchnię w swojej restauracji, spokój, ciszę i wiele innych atrakcji. Goście biznesowi mogą liczyć na specjalnie dla nich skomponowaną ofertę. O detalach przeczytasz na stronie jachranka.pl.

admin