Pierwsze dni zimy na Podhalu!

6 years ago

Wyjazd na odpoczynek w pierwszych dniach zimy to świetny pomysł, szczególnie kiedy w górach nie ma jeszcze tak wielu turystów. Jak zorganizować wyjazd przedsezonowy i czerpać z niego same korzyści? Oto kilka podpowiedzi!

Zaplanuj wczasy blisko Zakopanego

Pytając o urlop w górach znajomych większość z nich opowie nam o swoich przygodach na Podhalu. Bez wątpienia ten region jest jednym z najczęściej wybieranych w Polsce. Nie powinno to dziwić – do dyspozycji mamy nie tylko najwyższe góry w kraju, ale także bogatą infrastrukturę, która z pewnością umili nam pobyt. Jeśli chcemy uniknąć hałasu i większych tłumów zdecydowanie wybierzmy noclegi w Poroninie czy też Bukowinie Tatrzańskiej. Miasta te również zapewnią nam wiele atrakcji: od wygodnych pensjonatów z licznymi udogodnieniami, poprzez ciekawe restauracje i karczmy, aż po trasy piesze, dzięki którym poznamy lepiej okolicę. Warto też zaplanować jednodniowe wycieczki do Zakopanego, np. aby wyjechać na szczyt Kasprowego Wierchu. Interesującą ofertę noclegową ma dla nas Willa Majerczyk – o detalach przeczytamy na stronie willamajerczyk.com.

Na co zwracać uwagę podczas poszukiwania noclegu? Z pewnością szukajmy miejsc niezbyt oddalonych od centrum miasta. Dzięki temu nie będziemy musieli tracić wiele czasu na dojście do centrum. Jeśli w podróż wybieramy się samochodem wybierzmy pensjonat, który zaoferuje nam bezpieczny parking dla naszego auta. Dla wielu z nas istotne będzie także wyżywienie.

admin