Prosta reklama sklepu

6 years ago

Współczesny rynek dóbr i usług, a właściwie ogromna konkurencja, jaka jest na nim obecna wymusza na właścicielach firm kreatywność. Aby zaprezentować swoją działalność i dać się zapamiętać klientom koniecznie trzeba zainwestować w reklamę. Niektóre jej formy wymagają jednak gruntownego przemyślenia oraz długiego czasu realizacji. Nie każdy ma na to czas i chęci, dlatego czasem warto spojrzeć przychylnym okiem raczej na proste formy reklamy, których przygotowanie nie zajmie nam wiele czasu, a mogą być równie efektywne jak te, którym poświęcimy tygodnie przygotowań. O jakich sposobach na promocję mowa?

Ogłoszenia w prasie

Chwytliwe, przyciągające wzrok hasło, główne punkty oferty, adres, godziny otwarcia – niewiele informacji trzeba, aby stworzyć dobre ogłoszenie prasowe. Sposobem na promocję, z którego dodatkowo korzysta wielu przedsiębiorców jest dołączenie do ogłoszenia kodu promocyjnego lub kuponu, dzięki któremu można otrzymać rabat na zakupy. Na pewno przyciągnie to do sklepu niejednego niezdecydowanego klienta.

Ważne, aby ogłoszenie przyciągało wzrok. Świetnie sprawdzają się w nich na przykład pytania. Jeśli sprzedajemy materace, dobrze jest rozpocząć treść od czegoś w stylu „czy masz już dość nieprzespanych nocy i bolących pleców?” – wówczas przyciągamy uwagę naszej grupy docelowej, czyli ludzi, którzy poszukują nowego, wygodnego materaca.

Producent stojaków reklamowych

Inną prostą, ale efektywną formą reklamy jest stojak reklamowy. Umieszczamy go pod sklepem lub naszych punktem usługowym. Szczególnie takie rozwiązanie się sprawdza, jeśli punkt znajduje się przy ruchliwej ulicy. Dodatkowy element, jakim jest stojak przyciąga wzrok przychodniów i sprawia, że, nawet jeśli nie wejdą do nas tym razem, zapamiętają, że w danym miejscu znajduje się sklep ze zdrową, ekologiczną żywnością, optyk czy szewc.

Jak zorganizować takowy stojak? W pierwszej kolejności powinniśmy sprawdzić, jaki dobry producent stojaków reklamowych działa w naszym mieście. Następnie skontaktujmy się z nim w celu omówienia wszelkich szczegółów.

Co może znaleźć się na takowym stojaku? Przede wszystkim godziny otwarcia sklepu – to niezwykle ważne. Oprócz tego warto wypisać najciekawsze punkty oferty – argumenty, które często rzucają się w oczy to niskie ceny oraz produkty, które trudno jest dostać w innych miejscach. Stojak powinien być kolorowy, przyciągający wzrok i graficzny również pod względem graficznym. Warto poradzić się producenta stojaków reklamowych, jakie rozwiązania sprawdzają się u klientów.

Więcej dowiesz się na stronie producent stojaków reklamowych – Brooklyn.pl

admin