Ogrodowe wyposażenie na lata

6 years ago

Meble ogrodowe powinny spełniać kilka ważnych funkcji – zdobić przestrzeń, służyć domownikom i gościom w każdej sytuacji i zapewniać najwyższy komfort podczas wypoczynku na świeżym powietrzu. W sklepach z wyposażeniem outdoorowym znaleźć możemy szeroki wachlarz różnorodnych modeli mebli dedykowanych zewnętrznym przestrzeniom, które wygodą i designem mogą konkurować z meblami salonowymi najlepszych marek. Jakie meble warto mieć w swojej kolekcji, aby cieszyć się pięknym ogrodem i patio przez wiele sezonów? Sprawdź!

Innowacyjny technorattan

Kluczowym czynnikiem decydującym o jakości mebli jest ich budulec. W kolekcjach czołowych marek od kilku sezonów prym wiodą wyroby wykonane z syntetycznej plecionki – technorattanu. „Ulepszony” rattan do złudzenia przypomina swój naturalny pierwowzór, jednak cechuje się ponadprzeciętną odpornością na zmienne warunki pogodowe. Ponadto, topowe marki wyposażenia outdoorowego takie jak Garden Space oferują niebanalne modele trafnie odpowiadające trendom na rynku. Na stronie gardenspace.pl znajdziesz sofy, fotele, oryginalne huśtawki i meble modułowe, które wniosą do ogrodu zupełnie nową jakość.

Lekkie aluminium

Wydawać by się mogło, że zgrabna i lekka konstrukcja nie idzie w parze z solidnością i wytrzymałością… Nic bardziej mylnego! Fotele ogrodowe, stoły i krzesła wykonane z aluminium są na to najlepszym dowodem. Wysokogatunkowe aluminium wykorzystywane do produkcji wysokiej klasy mebli ogrodowych nie tylko pięknie przełamuje intensywną i tętniącą kolorami ogrodową zieleń, ale również przeciwstawia się kaprysom pogody. Śnieg, ulewny deszcz, promieniowanie UV i skrajne temperatury nie stanowią żadnego zagrożenia dla powierzchni mebli, dzięki czemu zachowują one nieskazitelny wygląd przez długie lata.

admin