Nowoczesny gabinet medycyny estetycznej w Katowicach

10 months ago

Któż nie chciałby cieszyć się nienaganną urodą mimo upływu lat… Niestety mijający czas nie jest sprzymierzeńcem młodego wyglądu. Na szczęście defekty spowodowane wiekiem można skutecznie zniwelować, korzystając z zabiegów, które oferuje gabinet medycyny estetycznej w Katowicach. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście oraz profesjonalną obsługę. W gabinecie można skorzystać nie tylko z nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej, ale również z szerokiej oferty zabiegów kosmetycznych.

 

Gabinet medycyny estetycznej w Katowicach – profesjonalna redukcja zmarszczek

Jedną z usług, jakie oferuje gabinet medycyny estetycznej w Katowicach, jest zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej. Substancja ta skutecznie zapobiega pogłębianiu istniejących zmarszczek i powstawaniu nowych. Jej działanie polega na blokowaniu istniejących w tkankach połączeń nerwowo-mięśniowych, dzięki czemu rozluźniają się mięśnie mimiczne, a skóra wygładza. Wygładzenie zmarszczek widać już po 2-3 dniach, natomiast pełny efekty widoczny jest po 2 tygodniach i utrzymuje się nawet przez pół roku.

Kolejną usługą jest wolumetria, czyli idealna redukcja zmarszczek i poprawa konturu twarzy. Stosowany w gabinecie preparat odbudowuje strukturę skóry i stymuluje produkcję naturalnego kolagenu. Efekt zabiegu utrzymuje się ponad rok. Do korekcji profilu twarzy wykorzystuje się zabiegi, w trakcie których stosowana jest substancja zwiększająca objętość tkanki podskórnej – powoduje to natychmiastową korekcję nawet głębokich wklęsłości.

 

Gabinet medycyny estetycznej w Katowicach – zabiegi głębokiej mezoterapii

W większości gabinetów medycyny estetycznej oferowane są zabiegi mezoterapii. Jednak gabinet medycyny estetycznej w Katowicach poszedł o krok dalej i oferuje swoim pacjentom zabiegi głębokiej mezoterapii. Wykorzystuje się w nich nowoczesne, głęboko nawilżające preparaty, które poprawiają strukturę skóry od wewnątrz, a także zapewniają jej naturalny blask. Zabiegi są w pełni bezpieczne, a ich skuteczność potwierdzają liczne badania kliniczne.

 

 

Weronika Nowakowska