Nowoczesny gabinet medycyny estetycznej w Katowicach

5 years ago

Któż nie chciałby cieszyć się nienaganną urodą mimo upływu lat… Niestety mijający czas nie jest sprzymierzeńcem młodego wyglądu. Na szczęście defekty spowodowane wiekiem można skutecznie zniwelować, korzystając z zabiegów, które oferuje gabinet medycyny estetycznej w Katowicach. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście oraz profesjonalną obsługę. W gabinecie można skorzystać nie tylko z nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej, ale również z szerokiej oferty zabiegów kosmetycznych.

 

Gabinet medycyny estetycznej w Katowicach – profesjonalna redukcja zmarszczek

Jedną z usług, jakie oferuje gabinet medycyny estetycznej w Katowicach, jest zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej. Substancja ta skutecznie zapobiega pogłębianiu istniejących zmarszczek i powstawaniu nowych. Jej działanie polega na blokowaniu istniejących w tkankach połączeń nerwowo-mięśniowych, dzięki czemu rozluźniają się mięśnie mimiczne, a skóra wygładza. Wygładzenie zmarszczek widać już po 2-3 dniach, natomiast pełny efekty widoczny jest po 2 tygodniach i utrzymuje się nawet przez pół roku.

Kolejną usługą jest wolumetria, czyli idealna redukcja zmarszczek i poprawa konturu twarzy. Stosowany w gabinecie preparat odbudowuje strukturę skóry i stymuluje produkcję naturalnego kolagenu. Efekt zabiegu utrzymuje się ponad rok. Do korekcji profilu twarzy wykorzystuje się zabiegi, w trakcie których stosowana jest substancja zwiększająca objętość tkanki podskórnej – powoduje to natychmiastową korekcję nawet głębokich wklęsłości.

 

Gabinet medycyny estetycznej w Katowicach – zabiegi głębokiej mezoterapii

W większości gabinetów medycyny estetycznej oferowane są zabiegi mezoterapii. Jednak gabinet medycyny estetycznej w Katowicach poszedł o krok dalej i oferuje swoim pacjentom zabiegi głębokiej mezoterapii. Wykorzystuje się w nich nowoczesne, głęboko nawilżające preparaty, które poprawiają strukturę skóry od wewnątrz, a także zapewniają jej naturalny blask. Zabiegi są w pełni bezpieczne, a ich skuteczność potwierdzają liczne badania kliniczne.

 

 

admin