Na czym poleca hybrydowe zdobienie paznokci?

4 years ago

Manicure hybrydowy w ostatnim czasie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, ale w dalszym ciągu wiele osób nie ma zielonego pojęcia na czym polega metoda hybrydowa zdobienia paznokci. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych osób, które poszukują odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

Jakie największe zalety?

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci ma bardzo wiele zalet, dlatego też w dzisiejszych czasach tak wiele kobiet korzysta z jej olbrzymiego dobrodziejstwa. Największą zaletą jest oczywiście niesamowita wytrzymałość. Jeżeli posiadamy paznokcie w dobrym stanie to hybryda może utrzymać się nawet przez miesiąc.

Warto wspomnieć również i o tym, że manicure hybrydowy w każdej chwili można poprawiać w czasie rzeczywistym. Dopiero po utwardzeniu przez lampę UV nie można nanosić zmian. Dla wielu kobiet sporą zaletą jest także to, że metoda hybrydowa zdobienia paznokci nie zajmuje sporo czasu. Doświadczona manicurzystka może wykonać pełny manicure w około 40 minut.

O czym należy pamiętać?

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci niestety nie ma tylko samych zalet, ale również klima wad, o których należy zawsze pamiętać. W pierwszej kolejności warto wspomnieć o tym, że hybryda niestety nie najlepiej trzyma się na zniszczonych i dość słabych paznokci. Kobiety, które chcą skorzystać z tej metody zdobienia powinny dbać o swoją płytkę.

Warto wspomnieć również i o tym, że na paznokciach mogą pojawiać się również nieprzyjemne dla oka odpryski. Uważać należy przede wszystkim podczas podważania lub odrywania paznokciami różnych elementów. Kluczem do sukcesu jest zawsze to, aby postawić na porządny salon kosmetyczny, w którym pracuje doświadczona kosmetyczka.

Na czym tak naprawdę polega manicure hybrydowy?

Na samym początku kosmetyczka bardzo dokładnie usuwa wszelkie zbędne skórki i nadaje paznokciom odpowiedni kształt i długość. Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt bardzo często manicurzystka musi spiłować nieco paznokcie. Na trwałość manicure hybrydowego duży wpływ ma przede wszystkim odtłuszczanie.

Na odpowiednio przygotowane paznokcie nakłada się specjalną bazę, która następnie jest utwardzana za pomocą lampy UV. Po utwardzeniu bazy, kosmetyczka nakłada specjalny lakier, który również jest utwardzany lampą UV. Ostatni etap manicure hybrydowego polega na pomalowaniu paznokci nabłyszczaczem.

admin