Modelowanie sylwetki – poznaj skuteczne zabiegi wyszczuplające

1 year ago

Masz problem, żeby uzyskać wymarzone efekty modelowania sylwetki? Dieta i ćwiczenia nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Tymczasem wystarczy kilka tygodni, aby pozbyć się najczęstszych problemów z sylwetką – cellulitu i miejscowych depozytów tkanki tłuszczowej. Pomocne okazują się profesjonalne zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Przedstawiamy metody modelowania i ujędrniania ciała polecane przez ekspertów.

Wytocz silne działo przeciwko cellulitowi. Skorzystaj z zabiegu falą uderzeniową

Fala uderzeniowa, inaczej akustyczna, to technologia, która pierwotnie wykorzystywana była w medycynie sportowej i fizjoterapii. Obecnie bardzo dobrze sprawdza się w modelowaniu sylwetki, o czym przekonali się specjaliści z Kliniki Ambroziak w Piasecznie. Mechanizm działania fali uderzeniowej opiera się na zastosowaniu energii dźwiękowej, która koncentruje się precyzyjnie na wybranym obszarze ciała. Zabieg polega na aplikacji fali akustycznej na powierzchni skóry, co stymuluje procesy regeneracyjne wewnątrz tkanki, m.in. produkcję kolagenu i elastyny, a także rozbijanie komórek tłuszczowych. Zabieg falą akustyczną pozwala uporać się z opornym cellulitem oraz zredukować miejscowe depozyty tłuszczu.

Drenaż podciśnieniowy – sposób na cellulit i oporną tkankę tłuszczową

Intensywny masaż podciśnieniowy pozwala pozbyć się cellulitu, wiotkiej skóry i obrzęków. W tym celu używane są specjalne głowice masujące z licznymi otworami. Nowoczesny drenaż podciśnieniowy wspomagany jest dodatkowo działaniem lasera i światła LED. Takie połączenie daje możliwość oddziaływania na skórę z dużą mocą, ale mało inwazyjnie. Zastosowanie podciśnienia pozwala na głębokie działanie. Laser stymuluje produkcję kolagenu i ujędrnia skórę. Światło LED przyspiesza gojenie i utrwala efekty modelowania sylwetki. Drenaż podciśnieniowy z wykorzystaniem laseroterapii pozwala na odzyskanie atrakcyjnego wyglądu i pozbycie się takich problemów, jak oporna tkanka tłuszczowa czy cellulit.

Pozbądź się wiotkiej skóry dzięki liftingowi ultradźwiękowemu

Technologia HIFU, czyli skoncentrowane ultradźwięki, znana jest przede wszystkim z zabiegów na twarz. Tymczasem doskonale sprawdza się również, jako metoda modelowania sylwetki. Głębokie działanie ultradźwięków pozwala na pobudzenie procesów regeneracyjnych w głębokich warstwach skóry, co przyczynia się do poprawy jej napięcia i ujędrnienia. HIFU jest w stanie dotrzeć nawet do warstwy podskórnego tłuszczu, powodując jego rozbicie i wyszczuplenie wybranej partii ciała. Ultradźwięki mogą ujędrnić i poprawić wygląd brzucha, ud, ramion, pośladków czy biustu. Efekty zabiegu widoczne są zazwyczaj już po jednym zabiegu i utrzymują się przez bardzo długi czas.

Kriolipoliza, czyli zabieg wymrażania tkanki tłuszczowej

Jeśli Twoim problemem jest nadmiar tkanki tłuszczowej, świetnym rozwiązaniem jest kriolipoliza, czyli wymrażanie tłuszczu. Co to znaczy? Podczas zabiegu do ciała przykładane są specjalne głowice, które obniżają temperaturę do około -10°C, czego efektem jest obumarcie części komórek tłuszczowych. Co ważne, kriolipoliza działa tylko na tkankę tłuszczową, pozostawiając skórę, naczynia krwionośne i nerwy nienaruszone. Zabieg wykonywany jest na takie partie ciała, jak uda, brzuch, pośladki, boczki i ramiona. Za sprawą kriolipolizy można zmniejszyć obwód ciała nawet do 7 centymetrów.

Elektrostymulacja mięśni – modelowanie sylwetki jak podczas treningu

Z pomocą medycyny estetycznej można też wymodelować ciało poprzez stymulację mięśni, podobnie jak podczas aktywności ruchowej. Impulsy elektryczne są w stanie perfekcyjnie wyrzeźbić mięśnie brzucha, pośladków, ud, łydek oraz ramion. Oczywiście wskazane jest utrzymywanie jednocześnie aktywnego trybu życia – dotyczy to wszystkich zabiegów modelowania sylwetki. Takie postępowanie to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wzmocnić oraz pogłębić efekty diety i treningów.

Jeśli szukasz zaufanej kliniki oferującej zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i modelowania sylwetki, odwiedź www.findbeauty.expert.com.

admin