Fotel ogrodowy z podnóżkiem – kwintesencja wygody

2 years ago

 

Jak w prosty sposób wykreować wygodne miejsce wypoczynkowe w ogrodzie? Okazuje się, że nie trzeba wiele – fotel ogrodowy z podnóżkiem to strzał w dziesiątkę. Fotel ogrodowy może być elementem większej aranżacji lub też meblem, który wraz z podnóżkiem oraz stolikiem kawowym ustawimy na tarasie czy balkonie. Każda opcja dozwolona!

Wygodny fotel ogrodowy z podnóżkiem dla czytelników!

Odpoczynek blisko natury i słońca to najlepsza forma relaksu w okresie lata – bliskość zieleni pozwala na podładowanie wewnętrznych akumulatorów, letnia aura nastraja nas pozytywnie. Zaaranżowanie nawet niewielkiej przestrzeni wypoczynkowej blisko domu nie sprawi żadnego problemu! Fotel ogrodowy z podnóżkiem to opcja chętnie wykorzystywana zarówno na balkonach, na tarasach czy w ogrodach. Lekki, wygodny fotel technorattanowy czy rattanowy posiada odpowiednio profilowane odarcie, które pozwala na rozluźnienie spiętych mięśni okalających kręgosłup. Uzupełnieniem oferowanych foteli są wygodne podłokietniki. Podnóżek to odpowiednia opcja dla osób, które często narzekają na bóle stóp. Dzięki podnóżkowi możliwe będzie odpoczywanie z nieco uniesionymi nogami, co pozwoli na poprawienie krążenia, lepsze ukrwienie, sprawniejszy przepływ limfy.

Fotel z niewielkim stolikiem

Najlepszym uzupełnieniem dla foteli ogrodowych z podnóżkiem będą stoły ogrodowe – ich szeroki wybór pozwoli na dopasowanie produktu do potrzeb. Fotel ogrodowy z podnóżkiem warto zestawić z niewielkim stolikiem kawowym, na którego blacie znajdzie się dość miejsca do odłożenia książki, postawienia filiżanki z kawą i talerzyka ze słodkościami. Warto wybrać stolik, który odznaczać się będzie nie tylko eleganckim wyglądem, ale też stabilnością i odpornością na zmienne warunki atmosferyczne.

 

 

admin