Elegancki ogród – to proste!

Elegancki ogród – to proste!

5 years ago

Zielony, starannie zaprojektowany ogród jest najpiękniejszą ozdobą każdego domu oraz miejscem uwielbianym przez wszystkich domowników i gości. Kompletując wyposażenie ogrodowe i dekoracje, nie powinniśmy zdawać się na przypadek. Dzięki odpowiednim meblom, przemyślanej kolorystyce i dodatkach, nawet  niewielka przestrzeń może stać się stylową, urzekającą oazą odpoczynku. Jak zaaranżować elegancki ogród? Sprawdź!

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Podstawowym elementem ogrodowej mozaiki są meble. Aby wyposażenie ogrodowe umilało czas spędzany na świeżym powietrzu znacznie dłużej niż przez dwa sezony, warto wybrać modele z wytrzymałych materiałów o wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne.

Producenci wyposażenia outdoorowego oferują meble wykonane z najróżniejszych materiałów – drewna, wikliny, metalu, tworzyw sztucznych… Wśród dostępnych opcji szczególnym zainteresowaniem cieszą się meble wyplatane z syntetycznego rattanu. Ekskluzywne meble ogrodowe, do których wytworzenia wykorzystano technorattan łączą w sobie walory funkcjonalne i użytkowe. Estetyka lekkich, subtelnych mebli nawiązuje do krzeseł, stołów czy foteli wyplatanych z naturalnego rattanu. Tym, co różni produkty wykonane z tych dwóch tworzyw jest wytrzymałość. Meble z technorattanu za nic mają sobie działanie deszczu, śniegu, promieniowania UV i skrajnych temperatur. W dobrych sklepach z meblami dedykowanym ogrodom znajdziesz  technorattanowe huśtawki, sofy i krzesła, które idealnie dopełnią wizji nowoczesnego, eleganckiego ogrodu.

Dodatki, które stworzą nastrój

Aby ogród był funkcjonalną strefą odpoczynku niezależnie od aury, warto zadbać o odpowiednie dodatki. Niekwestionowanym hitem w  modnych ogrodach są obecnie parasole ogrodowe o imponujących rozmiarach, promienniki podczerwieni i nowoczesne paleniska gazowe.

admin