Edukacja to atrakcja

6 years ago

Zdobywanie wiedzy jako pasjonujące wyzwanie? Nauka sprawiająca przyjemność i przynosząca satysfakcję? Wiedza, która wciąga i pociąga? Nowe umiejętności, które cieszą i mobilizują do zmian  na skalę całego życia? A do tego jeszcze pozytywne wibracje jak duma z tego, co się udaje osiągnąć. Jak zadowolenie z własnej pracy. Jak radość ze spełniania konkretnych planów. Czy to jest możliwe?

Nowoczesne nauczanie

Nie musimy wcale godzinami tkwić na wykładach, które często są tylko słowotokiem. Nie musimy dostosowywać swojego życia do planu zajęć na uczelni, chcąc nauczyć się czegoś naprawdę konkretnego. Specjalistyczna wiedza znajduje się na wyciągniecie ręki. Świadczą o tym kursy online prowadzone przez CG Wisdom.

Kurs Inventor, programowanie na Androida, Marvelous Designer czy After Effects, kurs Blender albo Artlantis, SketchUp od podstaw – to tylko wybrane pozycje, które znajdziemy w ofercie kursów online od CG Wisdom. Wisdom to mądrość, a forma zdobywania wiedzy, którą proponują okazuje się naprawdę mądra – bo skuteczna i wygodna. Uczymy się tego, czego konkretnie chcemy się nauczyć, i uczymy się wtedy, kiedy nam to pasuje. Czy nie na tym polegają uroki nowoczesności?

Sens zdobywania wiedzy

W dzisiejszych czasach sama teoria nie wystarczy. Przecież informacje są wszędzie, powszechnie dostępne, każdy może  z nich skorzystać. Najważniejsza jest umiejętność wykorzystania wiedzy w praktyce. Jej użyteczność.

Opanowanie konkretnych programów pozwala robić konkretne rzeczy. W Artlantisie wykonamy efektowaną wizualizację dowolnego wnętrza. Na pewno przyda się to w codziennej pracy architektów czy projektantów wnętrz. Archicad posłuży do zaprojektowania budynku. After Effects to program do wykorzystania m.in. w branży reklamowej. Photoshop okaże się istotny dla działań artysty koncepcyjnego.

admin