Czy fotel jajko wpisze się w klasyczny ogród?

3 years ago

Nowoczesne wzornictwo to już nie tylko domena wnętrz – pragniemy, aby również nasze ogrody i tarasy prezentowały się estetycznie i nowocześnie. Szukając ciekawych mebli ogrodowych coraz częściej wybieramy produkty takie jak fotel jajko – nowoczesny fotel ogrodowy zmieni przestrzeń wizualnie i sprawi, że znacznie chętniej będziemy spędzać czas blisko natury!

Wygodny fotel jajko idealny do odpoczynku

Fotel jajko, czyli wiszący fotel w formie kokonu, to hit ostatnich sezonów. Jest nie tylko oryginalny w swoim wyglądzie, ale też zaprojektowany w taki sposób, aby uprzyjemniać każdą chwilę na świeżym powietrzu. Fotel jajko to propozycja zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych – w obu przypadkach możliwe jest bujanie w obłokach i oderwanie się od codziennych problemów.

Jak skonstruowany jest fotel jajko? Wierzch mebla tworzy syntetyczna plecionka technorattanowa, do złudzenia imitująca naturalny rattan. Plecionka posiada nieporowatą strukturę, przez co nie chłonie ona wilgoci, brudu. Technorattan zabezpieczony jest przed ścieraniem, odkształcaniem, odbarwieniem. Stelaż mebla wykonano z lekkiego aluminium malowanego proszkowo – materiał ten odporny jest na działanie rdzy.

Fotel jajko w aranżacjach ogrodowych

Jak stworzyć ciekawą aranżację ogrodową z wykorzystaniem mebli takich jak fotel jajko? Z pewnością warto sięgnąć po klasyki i połączyć je harmonijnie z nowoczesnym designem – idealnym do tego wydaje się nowoczesna sofa narożna. Szukając idealnych mebli stawiajmy na ich funkcjonalność: chcąc odpoczywać stawiajmy na meble wypoczynkowe, chcąc podawać wyjątkowe posiłki wybierzmy klasyczny stół jadalny z wygodnymi krzesłami czy fotelami technorattanowymi. Uzupełnieniem przestrzeni wypoczynkowej mogą być lampiony oraz koce czy pledy.

admin