Wsparcie w działaniach dla przedsiębiorstwa

1 year ago

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z wieloma wyzwaniami, którym trzeba podołać na co dzień. Tym bardziej, jeżeli w dłuższej perspektywie myśli się o tym, aby wypuszczać nowe produkty na rynek, w skali światowej. Nic więc dziwnego, że są takie firmy, które szukają dla siebie wsparcia w takich właśnie dążeniach.

Nowa generacja blockchain

Z takim problemem mierzyła się firma Aleph Zero. To oni chcieli dążyć do tego, aby zapewnić publiczny łańcuch bloków dostępny dla wszystkich przedsiębiorstw, gdzie wszystko połączone byłoby “wszystko w jednym”. Wydawać by się mogło, że jest to nieco szalona propozycja. Tylko że wystarczy zebrać grupę odpowiednich specjalistów, których można spotkać 10Clouds, aby móc otrzymać blockchain nowej generacji dostępny dla wszystkich przedsiębiorstw.

Nowa platforma blockchain

Dowodem na to jest Aleph Zero Case Study. To odpowiedź na potrzeby Aleph Zero, który przygotowywał się do premiery Mainnet. Nie mieli oni czasu na wielomiesięczne działania, które mogłyby przedłużać się w czasie. Wręcz przeciwnie – potrzebna im była nowa platforma blockchain, która właśnie ułatwiłaby m.in. nową premierę. Wsparcie 10Clouds sprawiło, że można było rozszerzyć wewnętrzny zespół. To właśnie nowi członkowie zespołu odpowiedzialni byli m.in. za AWS, który był dedykowany do obsługi sieci nowej platformy zadaniowej. Potrzebna była również dokumentacja konfiguracyjna, dzięki czemu możliwe było przygotowanie członków zespołu przynależących do Aleph Zero do działania.

Mosty Aleph Zero

Prace nad platformą dla Aleph Zero trwały długi czas. Właściwie to można powiedzieć, że trwają one nadal. Teraz jednak chodzi o to, aby wyeliminować błędy, jakie powstają na bieżąco. Wcześniej chodziło m.in. o to, aby wybudować mosty, które byłyby w stanie połączyć takie blockchain, jak Kusama, Ethereum, Cosmos, Binance Smart Chain, Near. 

Liminal znaczy prywatność

Wszyscy dążą do tego, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa, dzięki czemu będzie można mówić o zachowaniu prywatności. Wsparciem w tej kwestii ma okazać się Liminal. Jego prezentacja udowodniła, że może ona służyć za prywatny most między łańcuchowy. Wśród innych narzędzi, jakie trzeba wymienić w tym wypadku można podać chociażby smart contracts, a także protokół DEX. To nie jedyne ulepszenie, jakie już zostały wprowadzone. 10Clouds i Aleph Zero przewidują, że na nowej platformie, w przyszłości będzie ich zdecydowanie więcej, dzięki czemu będzie można zapewnić większą funkcjonalność. 

 

admin