Wózek spacerowy – nowoczesna alternatywa dla ciężkich wózków

3 years ago

Pojawienie się nowego członka rodziny w domu to zawsze olbrzymie wydarzenie, do którego powinniśmy się odpowiednio przygotować. Chcąc zapewnić dziecku komfort i bezpieczeństwo kupujemy rekomendowane elementy wyposażenia wnętrza, konkretne kosmetyki i produkty higieniczne. Co z wózkiem? Jaki model wybrać, aby cieszyć się komfortem podczas wspólnych spacerów blisko i nieco dalej domu?

Dlaczego warto wybrać spacerówkę?

Wśród licznych propozycji topowych producentów to wózki spacerowe cieszą się dzisiaj największym zainteresowaniem. Nowoczesne spacerówki cenione są przez ich niewielką wagę (ok. 11 kg), ale również przez wzgląd na świetne parametry techniczne. Wózek spacerowy doskonale sprawdzi się na co dzień, jak również w czasie wakacji: jego konstrukcja pozwala na jego wygodne złożenie i spakowanie do bagażnika samochodowego. Wózki spacerowe dedykowane są dla dzieci od momentu ukończenia przez nie 6 miesiąca życia do 3 roku życia. Wózek taki pozwoli na spacerowanie po utartych ścieżkach w mieście, jak i po leśnych czy parkowych drogach.

Jak zbudowany jest wózek spacerowy?

Konstrukcja wózka spacerowego nie pozostawia wątpliwości, że jego użytkowanie będzie czystą przyjemnością. Aluminiowa konstrukcja jest niezwykle lekka, co przekłada się na wygodę prowadzenia wózka oraz na łatwość jego podnoszenia. Amortyzowane koła dokładnie wybierają nierówności, zapewniając większy komfort. Wygodne siedzisko wyściełane jest miękką tkaniną zabezpieczoną przed wnikaniem brudu. Obszerna budka skutecznie chroni przed promieniowaniem słonecznym, jak i niespodziewanym deszczem. Dzięki niewielkiemu okienku możliwa jest również stała wymiana powietrza wewnątrz – to szczególnie ważne podczas upalnego lata. Rodziców ucieszą dodatkowe torby i kosze, które można wykorzystać na zakupy.

 

 

 

admin