Podkład Quick Step – do jakich paneli?  

1 year ago

Podkład Quick Step jest wewnętrzną warstwą idealnie skomponowanego materiału, który kładzie się na ,,gołą” ziemię. Dzięki temu podkład bardzo dokładnie wygładza wszystkie nierówności stanowiąc fantastyczną bazę pod panele podłogowe. Ogólnie podkład Quick Step używa się do paneli laminowanych i winylowych, które różnią się od siebie wyglądem oraz materiałem, z którego są wykonane. Jaki podkład Quick Step wybrać w przypadku zdecydowania się na panele winylowe?

 

Podkład Quick Step do paneli winylowych

 

Podkład Quick Step jest bardzo często wybierany w przypadku paneli winylowych zbudowanych z polichlorku winylu. Jest to dość cienki i elastyczny materiał dlatego dodatkowe wsparcie w postaci dobrze dobranego podkładu będzie zdecydowanie bardzo potrzebne. Podkład Quick Step przeznaczony do paneli winylowych jest wysokiej jakości produktem, który dobierany jest w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 

Bardzo częstym wyborem jest podkład Heat przeznaczony do paneli winylowych. Wiele osób decyduje się na montaż paneli winylowych nie tylko poprzez ich korzystną cenę, ale także swobodną możliwość montażu ogrzewania podłogowego pod ich powierzchnią. Podkład Heat bardzo dobrze zabezpiecza przed chłodem i idealnie przekazuje ciepło do paneli winylowych. Dzięki temu użytkownicy mogą w pełni cieszyć się z wszystkich zalet ogrzewania podłogowego odczuwając je dosłownie na własnej skórze.

 

Innym ciekawym przykładem jest podkład Transit, który wraz z panelami winylowymi zbudowanymi z PCV zapewnia największe możliwe wyciszenie w branży. Jest ono bardzo cenione w przypadku osób, które są wrażliwe na dźwięki takie jak stawianie mocnych kroków czy też skrzypienie paneli. Wraz z podkładem Transit każdy użytkownik domu będzie mógł spać spokojnie!

 

Podsumowanie

 

Podkład Quick Step do paneli winylowych jest obowiązkowym punktem w przypadku montowania zarówno paneli winylowych jak i laminowanych. Jest to również bardzo ważne z perspektywy ubezpieczenia paneli, które w swoich warunkach może zawierać obowiązek aplikacji markowego podkładu pod dany rodzaj paneli.

admin