Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne 

4 years ago


Współcześnie w Polsce opieka zdrowotna ma się coraz gorzej – wynika to przede wszystkim z malejącej liczby specjalistów, ale i samych oddziałów. Kolejki do specjalistów ciągną się miesiącami, więc coraz więcej pacjentów decyduje się na wizyty prywatne lub też skorzystanie z prywatnej opieki zdrowotnej. Ubezpieczenia medyczne w sektorze prywatnym mogą okazać się doskonałą alternatywa: co zaoferują nam najwięksi gracze na rynku?

Opieka zdrowotna w zasięgu ręki

Usługa prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego jest wybierana przez coraz większą rzeszę Polaków. Nie chcemy stać w kolejce i czekać na naszą kolej u specjalisty: pragniemy diagnozować się i leczyć w jak najkrótszym czasie. Wczesne wykrywanie chorób jest największą gwarancją tego, że będziemy zdrowi – nie ma co do tego wątpliwości.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne dostępne jest w konkretnych pakietach – informują pracownicy porównywarki mfind.pl, strony, gdzie będziemy mogli porównać oferty największych dostawców świadczeń. Pakiety medyczne określane są na podstawie naszego miejsca zamieszkania, jak i wieku. Najtańsze pakiety rozpoczynają się już o 40 zł miesięcznie i obejmują pomoc lekarza internisty, trzech lekarzy specjalistów, możliwość wykonania badań laboratoryjnych, opiekę pielęgniarską. Wyższe cenowo pakiety zagwarantują nam możliwość skorzystania z pomocy większej ilości specjalistów, w tym również okulistów, ginekologów, neurologów. Wyższe pakiety oznaczają także możliwość wykonywania specjalistycznych badań laboratoryjnych.

Z pewnością zaletą ubezpieczenia prywatnego jest możliwość szybkiej rejestracji oraz dostępu do potrzebnego nam specjalisty. To szczególnie ważne w przypadku osób starszych, kobiet w ciąży czy dzieci. Wybór konkretnego pakietu może ułatwić nam spotkanie z pracownikiem ubezpieczyciela.

admin