Depilacja laserowa – ile to kosztuje?

1 year ago

Zabieg depilacji laserowej jest jedynym zabiegiem, który gwarantuje uzyskanie efektu idealnie gładkiej i miękkiej skóry do końca życia! Niestety skóra podczas golenia poddawana jest nie tylko ostrzu żyletki, ale również substancjom chemicznych w piankach czy żelach. Stwarza to często podrażnienia, które po wykonaniu depilacji laserowej są tylko odległym wspomnieniem. Wiele osób uważa, że mimo wszystko depilacja laserowa nawet ze względu na swoje efekty jest bardzo droga. Ile tak naprawdę kosztuje?

 

Cennik depilacji laserowej

 

Cennik depilacji laserowej jest dostępny na stronie internetowej każdego salonu zajmującego się tego typu usługami. Warto jest śledzić na bieżąco akcje promocyjne gdyż czasem zdarzają się super oferty, z których warto skorzystać. Najgorzej wychodzi się w przypadku inwestycji w pojedyncze zabiegi. Z reguły taki zabieg jest uzależniony od partii ciała. Najtańsza jest depilacja laserowa pach – około 250 złotych za zabieg. Drożej wychodzi pojedynczy zabieg za okolice bikini – około 300 złotych, a zabieg za łydki nawet 400 złotych. Im większa partia na ciele tym zabieg jest droższy i tak za uda trzeba zapłacić nawet 500 złotych.

 

Zobacz: https://depilacja.pl/cennik-depilacji-laserowej/

 

Pojedyncze sesje zabiegów nie są opłacalne ze względu na fakt, że aby depilacja laserowa miała sens konieczne jest przeprowadzenie całej serii zabiegów – od 4 do nawet 9 zabiegów na dana partię. Dlatego bardziej opłaca się zainwestować w całe pakiety dostępne w cennikach depilacyjnych. Dzięki nim klient ma zagwarantowane przeprowadzenie całej serii zabiegów depilacyjnych (w skrócie do skutki i otrzymania satysfakcjonującego efektu). Dlatego jest to najpewniejsza i najbardziej opłacalna opcja z dodatkiem rabatu.

 

Podsumowanie

 

Dla jednych opłacenie sesji depilacji laserowej jest bardzo tanie, a dla drugich bardzo drogie. Warto jest jednak dobrze przeanalizować cały pakiet korzyści, który dostarcza kompletny zabieg depilacji laserowej. Przywilej braku konieczności golenia się do końca życia jest naprawdę bardzo duży!

 

admin