Jaki wózek dziecięcy wybrać?

4 years ago


Kupno odpowiedniego wózka jest dla każdego przyszłego rodzica sporym wyzwaniem. Na rynku z roku na rok pojawia się coraz więcej nowości. Wśród dostępnych modeli znajdziemy gondole w designerskiej formie i modele stylizowane na styl retro, klasyczne spacerówki albo wózki dedykowane aktywnym rodzicom lubiącym biegać po parku… Jak z ogromu możliwości wybrać najlepszą? Sprawdź!

Wózki dziecięce 3w1 – wygoda dla rodzica i maluszka

Na tle ogromu produktów dostępnych w sklepach z artykułami dla dzieci szczególnie wyróżniają się wózki dziecięce 3w1. Nowoczesne wózki łączą w sobie funkcje gondoli, spacerówki i nosidełka. To właśnie tego typu modele cieszą się obecnie największą popularnością wśród młodych rodziców. Dlaczego? Wielofunkcyjne wózki są przede wszystkim praktyczne. Składane, poręczne stelaże bez problemu zmieszczą się do bagażnika. Producenci dbają o to, aby wózki były lekkie, co znacznie ułatwia wnoszenie ich po schodach. Wózek 3w1 będzie służył dziecku od narodzin aż do mniej więcej trzeciego roku życia. W sprzedaży znajdują się klasyczne wózki przeznaczone do spacerów po mieście oraz modele z większymi, pompowanymi kołami, które poradzą sobie na bardziej wymagających trasach. Dopinane torby i daszki z materiału pochłaniającego szkodliwe promieniowanie UV znacząco umilają spacery rodzicowi i maluszkowi.

Oszczędność pieniędzy

Każdy rodzic przygotowujący się na przyjście na świat dziecka wie, że skompletowanie całej wyprawki jest sporym obciążeniem dla domowego budżetu. Rezygnując z dwóch wózków na rzecz jednego, wielofunkcyjnego modelu, oszczędzasz kilkaset albo nawet kilka tysięcy złotych, które musiałbyś wydawać na gondolę, która posłuży maluszkowi jedynie przez kilka pierwszych miesięcy. 

admin