nowoczesne garnki, zestaw garnków

Sprawdź nowoczesne garnki Gerlach

11 months ago

Czy wiesz, jak ważną rolę w procesie gotowania odgrywają wykorzystywane przez nas na co dzień garnki? Okazuje się, że od ich jakości zależy nie tylko smak, ale również wartość naszych potraw. Aby gotować lepiej warto skorzystać z oferty topowych producentów i zaopatrzyć się w garnki Gerlach. Czym wyróżniają się one na tle klasycznych ofert?

Garnki Gerlach – nowoczesne garnki stalowe

Szukając idealnych elementów wyposażenia kuchni warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Garnki Gerlach łączą w sobie klasyczne wzorce oraz nowoczesne rozwiązania – przekonują projektanci. Garnki Gerlach to produkty kojarzone przez Polaków – marka ta ma długą historię. Nowoczesne garnki Gerlach zaskoczą nas przede wszystkim jakością – są one tworzone ze stali nierdzewnej 18/10, która nie jest podatna na działanie wilgoci, korozję, odkształcanie czy wysoką temperaturę. W dnach garnków umieszczone są dyski, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka. Dzięki temu zabiegowi nie tylko znacznie szybciej przygotujemy nasz obiad, ale również zaoszczędzimy energię.

Garnki Gerlach sprzedawane są w rozbudowanych kompletach – znajdziemy w nich kilka lub kilkanaście elementów, w tym rondelki, garnki o dużej pojemności, elementy niezbędne do gotowania na parze. Uwagę zwracają również pokrywki wykonane ze szkła hartowanego. Niewielkie odpowietrzniki pozwolą na zagęszczenie potrawy.

Patelnie i garnki Gerlach

W ofercie producenta znajdziemy nie tylko wysokiej jakości garnki, ale również nowoczesne patelnie, które pozwolą nam na przygotowanie ulubionych, smażonych dań w mniej kalorycznej wersji. Patelnie takie wyściełane są powłokami ceramicznymi – dzięki nim możliwe jest smażenie na mniejszej ilości tłuszczu. Powłoki zmniejszają również ryzyko przywierania potraw do dna patelni.

 

 

 

Weronika Nowakowska