Nowoczesny pokój dla nastolatka

6 years ago

Przygotowanie pokoju dla nastolatka może okazać się zadaniem ponad siły niejednego rodzica. Wynika to przede wszystkim z różnic, które w wynikają w trakcie dogadywania detali pomiędzy rodzicami a dziećmi. Rodzice mają na uwadze wygodę oraz funkcjonalność wybranych mebli. Nastolatkowie nie zważają na cenę, szukają mebli modnych, które będą przede wszystkim ładne.

Rodzice skłaniają się do wyboru mebli złożonych z szafek, biurka i dopasowanego kolorystycznie łóżka. Młodzi ludzie poszukują minimalizmu, oryginalnych rozwiązań oraz ciekawej kolorystyki. Jak połączyć oczekiwania obu stron?

Nowoczesność i funkcjonalność w jednym

Eleganckie i funkcjonalne meble nie muszą być nudne. Wiele sklepów meblowych oferuje ciekawe, dedykowane młodym osobom zestawy meblowe, które z pewnością przypadną im do gustu. Tego rodzaju meble posiadają najczęściej proste, gładkie fronty, bez uchwytów do otwierania. Szafki czy szafy otwiera się przy pomocy mechanizmu pchnięcia.

W pokoju nastolatka nie powinno zabraknąć również oryginalnego oświetlenia. Znalezienie ciekawej lampy biurkowej czy sufitowej z pewnością powinno zaspokoić oczekiwania młodego człowieka. Obecnie wiele firm oferuje oryginalne wzory, nawiązujące do klasycznych lamp kreślarskich. Taki gadżet sprawdzi się w pokoju nastolatka zafascynowane rysowaniem czy sztuką. W pokoju można również zastosować lampy ścienne, również z ciekawymi kloszami.

Gdzie szukać mebli?

Meble dziecięce i młodzieżowe kupować można także w sieci. Z pewnością możliwość obejrzenia konkretnych modeli i kolekcji w domu pozwoli znacznie zaoszczędzić czas. Kupno mebli poprzez sieć to opcja dla osób, które nie posiadają samochodu, aby udać się do oddalonego od centrum sklepu, czy tez dla tych, którzy nie chcą tracić czasu w kolejkach. A jeśli nie jesteś przekonany do zakupów w sieci, zawsze możesz w niej poszukać inspiracji.

Weronika Nowakowska