Innowacje w polskich kuchniach

2 years ago


Czy gotowanie może stać się naszą pasją? Okazuje się, że tak – gotowanie to świetny sposób na odpoczynek, relaks. Dzięki nowoczesnym garnkom oraz sprawdzonym przepisom każdego dnia możemy przygotować dla naszych bliskich pyszne i wartościowe potrawy. Szukając dobrych jakościowo garnków warto zaufać topowym producentom.

Dlaczego warto postawić na nowoczesne garnki?

Szukając nowych garnków do naszej kuchni zazwyczaj skupiamy się na ich wyglądzie, cenie oraz ilości elementów w danym komplecie. Wśród rekomendowanych produktów wymienia się garnki Gerlach, które odznaczają się nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale również pięknym designem. Zestawy tej marki składają się z kilku lub kilkunastu elementów, dostosowanych do potrzeb zarówno profesjonalistów, jak i amatorów gotowania.

Liderem wśród wybieranych produktów są garnki ze stali nierdzewnej 18/10. Ten rodzaj tworzywa jest wysoce odporny na korozję, działanie wysokich temperatur, odkształcenia. Dno garnków uzupełniono o dyski aluminiowe, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła  lepsze dystrybuowanie energii. Dzięki dyskom możliwe jest użytkowanie garnków na wszystkich typach kuchenek do gotowania. Garnki uzupełnione są także w wygodne i poręczne uchwyty, które pozwolą na bezpiecznie podnoszenie i przenoszenie garnków.

Dodatki, które uprzyjemnią gotowania

W każdym komplecie garnków znajdziemy dedykowaną pokrywkę tworzoną ze szkła hartowanego. Pokrywki posiadają niewielkie odpowietrzniki, które pozwolą na szybsze odparowanie wilgoci. Garnki uzupełniono w wewnętrzne miarki oraz niewielkie lejki – rozwiązania te z pewnością ułatwią codzienne gotowanie. Konkretne zestawy posiadają także elementy dedykowane do gotowania na parze.

Weronika Nowakowska