Atrakcyjny, mały pokój dla dziecka

4 years ago

Własne cztery ściany odgrywają w życiu każdego dziecka bardzo ważną rolę. To właśnie własny pokój jest ulubionym centrum zabaw, miejscem wyciszenia i odpoczynku oraz bezpieczną ostoją. Podczas aranżowania pokoju dla dziecka, niezbędne jest wyposażenie go we wszystkie elementy, które umożliwią dziecku aktywność. O ile zagospodarowanie dużej przestrzeni nie stanowi wielkiego problemu, to stworzenie estetycznego i funkcjonalnego pokoju dziecięcego na małej powierzchni może być nie lada wyzwaniem. Jakie meble celująco zdadzą egzamin w małym pomieszczeniu? Sprawdź!

Wielofunkcyjne łóżko piętrowe z biurkiem i szafą

Dostępna na rynku oferta ciekawych mebli dedykowanym najmłodszym użytkownikom zaskakuje! Producenci mebli oferują obecnie nie tylko klasyczne meblościanki i tapczany, ale również designerskie, wielofunkcyjne zabudowy. Co znajdziemy w dobrych sklepach? Na czasie są między innymi łóżka piętrowe z biurkiem i szafą, jednoosobowe łóżka na antresoli z wbudowanym biurkiem czy konstrukcje z wysuwanymi blatami. Najmłodszym dzieciom z pewnością do gustu przypadną fantazyjne meble w kształcie pirackich statków albo bajkowych zamków.

Lekkie, zgrabne meble o wielu możliwościach

Wydawać by się mogło, że zabudowy łączące w sobie funkcje kilku mebli będą prezentować się w niewielkim pokoju topornie. Nic bardziej mylnego! Wielofunkcyjne, designerskie meble tworzone są na podstawie najświeższych trendów wzorniczych, wśród których prym wiedzie prostota i minimalizm. Większość producentów oferuje modele zbudowane z lekkich płyt lub drewna malowanego na biały kolor. Jasne kolory, prostota elementów i lekka, przemyślana w najmniejszym stopniu konstrukcja idealnie harmonizuje z każdym, nawet najmniejszym pokojem.

 

 

 

Weronika Nowakowska