Please wait, loading...

Latest Updates

Ogród stworzony z myślą o dzieciach big-plus
Dom i Wnętrze

Ogród stworzony z myślą o dzieciach

Cze 23, 2017

W ogrodzie stworzonym z myślą o dzieciach nie ma przede wszystkim miejsca na nudę. To ważne, jeśli wcześniej zadbamy o bezpieczeństwo. Furtki czy bramy muszą być zamknięte tak, żeby samowolny kilkulatek nie otworzył ich i nie wyszedł sobie z ogrodu, kiedy na chwilę spuścimy go z oczu. Należy zadbać też o wszelkie zbiorniki wodne, ogrodzić […]

 Like
Wyposażenie ogrodu dla wymagających big-plus
Dom i Wnętrze

Wyposażenie ogrodu dla wymagających

Kwi 28, 2017

Jesteś świadomym konsumentem, który w swoich wyborach kieruje się głównie jakością. Nic dziwnego, że poszukując wyposażenia do swojego ogrodu, nie idziesz na ustępstwa. Ogród to wizytówka domu, która mówi wiele o gospodarzach posesji. Sprawdź, jakie są obecnie trendy w aranżacji ogrodów i wybierz dla siebie to, co najlepsze.

 Like
Najmodniejszy ogród w stylu. big-plus
Dom i Wnętrze

Najmodniejszy ogród w stylu.

Mar 28, 2017

Ogród to miejsce relaksu i odpoczynku. Powinniśmy zadbać o niego tak samo, jak dbamy o wnętrze naszego domu. Szukając stylowych wskazówek, według których zaaranżujesz modną i komfortową przestrzeń, warto poznać panujące trendy w aranżacji ogrodów. Sprawdź, jaka stylistyka cieszy się teraz największym uznaniem.

 Like
big-plus
Dom i Wnętrze

Nowoczesny pokój dla nastolatka

Lis 13, 2015

Przygotowanie pokoju dla nastolatka może okazać się zadaniem ponad siły niejednego rodzica. Wynika to przede wszystkim z różnic, które w wynikają w trakcie dogadywania detali pomiędzy rodzicami a dziećmi. Rodzice mają na uwadze wygodę oraz funkcjonalność wybranych mebli. Nastolatkowie nie zważają na cenę, szukają mebli modnych, które będą przede wszystkim ładne.

 Like
big-plus
Dom i Wnętrze

Łazienka naszych marzeń

Lis 13, 2015

Łazienki urządzamy często na szybko, bez namysłu. To duży błąd, gdyż jest to miejsce, w którym odpoczywamy po ciężkim dniu w szkole czy pracy. Powinna być urządzona funkcjonalnie, ale przede wszystkim ze smakiem.

 Like
big-plus
Dom i Wnętrze

Wyposażenie pokoju dziecka

Lis 13, 2015

Pokój dziecka powinien dawać mu poczucie bezpieczeństwa oraz sprawiać, aby mogło ono dorastać w dobrych warunkach. Poza zabawkami, książkami czy innymi przedmiotami wykorzystywanymi codziennie w pokoju nie powinno zabraknąć klasycznych mebli, najlepiej dopasowanych do wieku i potrzeb dziecka.

 Like
big-plus
Dom i Wnętrze

Jak dbać o drewniane łóżko?

Lis 12, 2015

Drewno, jak każdy inny naturalny materiał, potrzebuje odpowiedniej opieki i konserwacji. Drewno narażone jest na działanie wilgoci, pleśń, także na zniszczenia spowodowane działaniem szkodników takich jak korniki. Firmy meblowe oraz stolarze zazwyczaj zabezpieczają drewno przed działaniem tych czynników, kiedy jednak pragniemy posiadać w swoim domu drewno nielakierowane konieczne jest jego samodzielne zabezpieczenie.

 Like
big-plus
Dom i Wnętrze

Pawilon ogrodowy, czyli wypoczynek na świeżym powietrzu

Mar 24, 2015

Wraz z nadejściem wiosny coraz częściej spędzamy czas na świeżym powietrzu. Urokliwa aura sprzyja spotkaniom w gronie rodzinnym, jak i biesiadom grillowym. Aby odpoczynek był jeszcze bardziej komfortowy warto zamontować pawilon ogrodowy. Wypoczywając w ogrodzie latem zdarza się, że słoneczna pogoda nagłe zmienia się w ulewę lub zaczyna wiać gwałtowny wiatr. Niestety, jest to zazwyczaj […]

 Like
big-plus
Dom i Wnętrze

Jaki domofon do domu jednorodzinnego?

Lut 26, 2015

Domofon to urządzenie, które zazwyczaj kojarzy nam się z blokami wielomieszkaniowymi, gdzie aby dostać się do konkretnego lokalu, należy najpierw zadzwonić pod właściwy numer. Właściciele domów jednorodzinnych również bardzo często decydują się na instalację domofonu. To znacznie wygodniejsze rozwiązanie niż zwykły dzwonek.

 Like