Please wait, loading...

Latest Updates

Kawiarnia tętniąca życiem big-plus
Biznes

Kawiarnia tętniąca życiem

Cze 27, 2017

Każdy właściciel kawiarni wie, że podstawą sukcesu jest dobra kawa, ale to nie wystarczy. Najważniejsze, żeby goście czuli się w kawiarni trochę jak u siebie – żeby przychodzili na kawę niemal każdego dnia. Dlatego muszą zakochać się w danym miejscu. Poczuć jego atmosferę. Tylko do takiej kawiarni goście wpadać będą jak do domu dobrego znajomego, […]

 Like
big-plus
Biznes

Sposoby na reklamę

Lis 13, 2015

Każdy doświadczony marketingowiec wie, jak ważne są działania promocyjne na rzecz marki. Odpowiednio przygotowane materiały reklamowe będą nie tylko przyciągać wzrok, ale i zapadać w pamięć.

 Like
big-plus
Biznes

Podróże służbowe – planowanie podróży

Lis 13, 2015

Podczas planowania podróży służbowej jedną z najistotniejszych zagadnień jest wybranie środka transportu. Wybór ten zależny jest zarówno od długości delegacji, tego, czy w miejscu docelowym potrzebny będzie dodatkowy sposób przemieszczania się. Nie bez znaczenia są również oczywiście ceny! Jak zaplanować podróż z głową?

 Like
big-plus
Biznes

Konferencja w hotelu

Lis 13, 2015

Coraz więcej firm decyduje się na organizację konferencji w salach hotelowych. To wygodne rozwiązanie problemu szczególnie dla tych, którzy w biurach nie dysponują odpowiednio dużymi pomieszczeniami do spotkań. Na co mogą liczyć klienci hoteli o profilu konferencyjnym?

 Like
big-plus
Biznes

Kształcenie ustawiczne – gdzie szukać placówek?

Lis 12, 2015

Uprawnienia dodatkowe z pewnością dają możliwość poszukiwania lepszej i bardziej satysfakcjonującej pracy. Możliwość skorzystania z kształcenia ustawicznego (czyli kształcenia dla osób dorosłych) istnieje obecnie w każdym średnim i dużym mieście w Polsce – warto skorzystać z tej okazji.

 Like
big-plus
Biznes

Zbiorniki przemysłowe – co warto o nich wiedzieć?

Lis 12, 2015

Zbiorniki przemysłowe stosowane są w praktycznie każdym zakładzie przetwórczym lub fabrykach konkretnych produktów. Ich wykorzystanie jest niezwykle szerokie, dlatego też producenci zbiorników prześcigają się w oferowanych technologiach oraz oferują nowoczesne rozwiązania w konkurencyjnych cenach.

 Like
big-plus
Biznes

Kluczowe zasady w marketingu bezpośrednim

Lut 03, 2015

Marketing bezpośredni stawia sobie bardzo jasne cele. Skupiają się one głównie na formułowaniu przekazu reklamowego w taki sposób, aby w potencjalnym kliencie wywołać bardzo konkretną reakcję. Aby ten cel osiągnąć, marketingowcy wykorzystują narzędzia marketingu bezpośredniego, skupiając się na poprawieniu efektywności prowadzonej przez siebie kampanii. Istnieje kilka prostych wskazówek, którymi marketingowiec może się posługiwać, aby osiągnąć […]

 Like
big-plus
Biznes

Kupno mieszkania krok po kroku

Lis 30, 2014

Zakup mieszkania to jedna z najważniejszych inwestycji w naszym życiu. Dlatego też tak ważne jest stopniowe zaplanowanie poszczególnych działań związanych z poszukiwaniem naszego wymarzonego M. Oto najważniejsze z nich.

 Like